Oudwinnaar en genomineerden van de Rotterdamse Ondernemersprijs

2017 - 2006

2017     Tuinderij Vers (winnaar)
             Aldowa 
             WeAreReasonable People
2016     Kamera Express (winnaar)
             Freelance Factoring
             Technotrading
2015     Goedegebuur Vlees (winnaar)
             ShoreTension
             Viscon
2014     Nederlandse Energie Maatschappij (winnaar)
             Funk-e Animations
             Verwey Vastgoed
2012     Ortec Finance (winnaar)
             Neele Logistics
             ROGAM
2011     Iberdeli (winnaar)
             Beachclub Royal
             Expland Online
2010     VONQ (winnaar)
             Jeeves
             Fakton
2009     A. de Jong Groep (winnaar)
             Eclipse IT
             MDG Techniek Holland
2008     Quooker (winnaar)
             Company Webcast
             West 8 Urban Design & Landscape Architecture
2007     Rotterdam Rail Feeding (winnaar)
             Polyplastic Groep
             City Lens / City Bril
2006     Coolblue (winnaar)
             Techniplan Adviseurs
             ROGAM

2017 - 2006

Wie genomineerd is kan niet anders dan een goede ondernemer zijn!

- Jury Rotterdamse Ondernemersprijs -

2005 - 1995

2005     Schmidt Zeevis (winnaar)
             Sauna Thermen Holiday
             niet bekend bij organisatie
2004     Pointlogic (winnaar)
             Van der Linde Partyproductions
             niet bekend bij organisatie
2003     Simon A Cohen Vermogensbeheer (winnaar)
             Andaluce
             Perfect DM Services
             Pluimen
2002     Petra’s Haarmode (winnaar)
             Bike Totaal Van Kortenhof
             Flex Group Nederland
             MCW Studio’s
             Perfect DM services / Perfect Groep
             Renes Oudpapier bv.
2001     Kanters Bouwbedrijf (winnaar)
             Boekhandel Donner
             MagnEETcafé
2000     KOTUG International (winnaar)
             Rubber- en kunststoffabriek Helvoet
             Golf Centrum Rotterdam
1999     A.J. Möller Autoschade (winnaar)
             niet bekend bij organisatie
             niet bekend bij organisatie
1998     Bunnik Plants (winnaar)
             Axoft
             niet bekend bij organisatie
1997     Issue Information Technology (winnaar)
             AND Internationale Publishers
             Red Star Trading
1996     Weber Chocolade (winnaar - kleinbedrijf)
             Juwelierswinkel Esfahan
             Architectuuruitgeverij 010 Publisher
             Smits Vastgoedzorg (winnaar - grootbedrijf)
             Orga BV
             Broekhuis Training 
1995     Max Models (winnaar - kleinbedrijf)
             niet bekend bij organisatie
             niet bekend bij organisatie
             Sign Design (winnaar - grootbedrijf)
             niet bekend bij organisatie
             niet bekend bij organisatie 

2005 - 1995

1994 - 1984

 

1994     Dordtse Bazar Verhuur (winnaar - kleinbedrijf)
             Juwelier Fred Helmer
             Autoverhuur / garagebedrijf Korpershoek
             D.O.R.C. (winnaar - grootbedrijf)
             Van Pelt Vlees
             Expeditiebedrijf Tunderman
1993     Jargo Glasindustrie (winnaar - kleinbedrijf)
             Coiffure Avance
             Asto Keuken
             Farm Frites Oudenhoorn (winnaar - grootbedrijf)
             Bram Ladage
             Graveerindustrie Madem
1992     Papillon Rotterdam (winnaar - kleinbedrijf)
             Instrumentmaker Van Putten en Zoon
             Organisatieburo Martin Hanson
             Rotterdams Dagblad (winnaar - grootbedrijf)
             Rotterdamse Automobiel Centrale
             Transportbedrijf Vitesse
1991     Het Kookpunt Rotterdam (winnaar - kleinbedrijf)
             Albatros Shipping & Transport
             Reis- en passagebureau Koudijs
             Sens Label (winnaar - grootbedrijf)
             Anton Hessing
             Restaurant Parkheuvel
1990     Breur 's IJzerhandel (winnaar)
             niet bekend bij organisatie
             niet bekend bij organisatie
1989     Donner Boeken (winnaar)
             niet bekend bij organisatie
             niet bekend bij organisatie
1988     Waalhaven Terminal BV (winnaar)
             Correct Business Electronics
             niet bekend bij organisatie
1987     General Motors Nederland (winnaar)
             Catz International BV
             Naaktgeboren Rotterdam BV
1986     Skyworks (winnaar)
             niet bekend bij organisatie
             niet bekend bij organisatie
1985     Van der Wijngaart (winnaar)
             Itrec (Huisman)
             Econosto
1984     Kotrac Milieu BV (winnaar)
             Interrijn

1994 - 1984